All for Joomla All for Webmasters

Wydarzenia

W naszym przedszkolu urodziny obchodzimy szczególnie uroczyście. Dla solenizantów przygotowujemy pyszny tort, a panie na ten dzień przygotowują moc zabaw: ruchowych, sprawnościowych, tanecznych i eksperymentów. Tego wspaniałego dnia, każdy solenizant słyszy urodzinowe 100 lat odśpiewane przez grupę i panie. Każdy zostaje obdarowany ręcznie wykonaną pamiątkową kartką urodzinową i upominkiem. Taki dzień jest niezapomnianym przeżyciem dla każdego Krasnala :)

Zapraszamy na fotorelacje z urodzin w GALERII :)

 

Film z urodzin Żabek:

„Mały Miś w świecie wielkiej literatury” to międzynarodowy projekt rozwijania czytelnictwa wśród dzieci poprzez różnorodne aktywności i tematy. Głównym bohaterem projektu był Miś. Każda z grup miała swojego misia podróżnika, który zachęcał do słuchania i czytania bajek zarówno w przedszkolu jak i w domu dzieci. Miś wyposażony został w „Dziennik podróży”, w którym dzieci z rodzicami wpisywały tytuł czytanej bajki, wklejały zdjęcie oraz pisały dedykację na pamiątkę. Działania projektowe obejmowały także „Misiowy wolontariat”, ucząc dzieci wrażliwości społecznej oraz pomagania innym. W ramach akcji „Bezpieczni z małym misiem” zorganizowane było wyjście do pobliskiej straży pożarnej oraz spotkanie z policja w naszym przedszkolu. Dzieci poznawały z misiem także swoje prawa. W ramach projektu w przedszkolu nauczyciele organizowali zajęcia czytelnicze, a zaproszeni goście czytali bajki polskie: policjant, pani bibliotekarka, polski pisarz oraz rodzice naszych Krasnali. Dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie w realizację projektu :)

Co roku o tej porze w przedszkolu trwają wielkie przygotowania do jednej z najważniejszych uroczystości "Dnia mamy i taty". W tym roku dzień ten wygląda nieco inaczej niż zwykle. Ale my pamiętamy i dla Państwa niespodziankę dziś mamy !

Z okazji Święta Waszego życzymy wszystkiego najlepszego: niech każdy dzień dostarcza radości i uśmiech zawsze w sercach gości, niechaj problemy Was omijają, a dzieci bardzo Was kochają. Bo jak nikt inny na świecie, Wy na to zasługujecie!