2016 babcia iziadekW dniach 26, 27, 28 i 29 stycznia odbyło się w naszym przedszkolu wielkie święto - Dzień Babci i Dziadka. Jak co roku we wszystkich grupach odbyły się uroczyste spotkania dzieci z najstarszymi członkami ich rodzin. Zarówno dzieci, jak i dziadkowie z radością czekali na ten szczególny dzień. Wesołe i humorystyczne wiersze oraz piosenki sprawiły seniorom wiele radości i przyjemności, a tańce wzbudzały podziw dla umiejętności wnucząt. Dziadkowie bardzo chętnie brali udział w zabawach zorganizowanych z okazji ich święta, tańczyli z wnuczkami, uczestniczyli w konkursach i zabawach ruchowych. Mali artyści odśpiewali także uroczyste 100 lat i wręczyły piękne upominki swoim Babciom i Dziadkom, a słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców przedszkolaków dał szansę na dodatkowe miłe chwile spędzone z ukochanymi wnukami. Atmosfera uroczystości była podniosła i rodzinna, pełna radości i szczęścia. Dziadkowie byli dumni ze swoich wnuków, a wnuczęta szczęśliwe, że mogły gościć swoich najbliższych w ich przedszkolu. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków. Bardzo było nam miło gościć zacne Babcie i Dziadków, dziękujemy za tak liczne przybycie i do zobaczenia w przedszkolu za rok!