21 marca dzieci z naszego Przedszkola przygotowały się do powitania wiosny. W przedszkolu zrobiło się iście wiosennie, a to za sprawą Pań i naszych "Krasnali" przebranych za wiosenne zwierzątka. W salach nie było tego dnia dzieci, ale w czerwonej sali pojawiły się zajączki, w różowej żabki, w zielonej pszczółki, w fioletowej biedronki i jaskółki, a w sali niebieskiej i żółtej koniki polne. Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor, która oznajmiła, że dotarł do nas tak długo oczekiwany i miły gość. Dzieci głośno wołając powitały Panią Wiosnę, a pożegnały Zimę. Po czym zaczęła się wesoła zabawa z Panią Wiosną. Panie przygotowały z tej okazji liczne zabawy i konkursy o tematyce wiosennej: szukanie oznak Wiosny, odgadywanie zagadek, skoki w workach, przekładanie "jajek-pisanek". Radości dzieci nie było końca, chętnie uczestniczyły we wszystkich zabawach i wspólnych tańcach. Myślimy, że dzięki tak wspaniałemu powitaniu Pani Wiosny, Zima prędko do nas nie wróci.....