img 20160513 12410313 maja w sali konferencyjnej w SOK odbył się konkurs poezji i piosenki dziecięcej "Kwiaty dla mamy". Celem konkursu było upowszechnianie kultury żywego słowa oraz przygotowanie do twórczego uczestnictwa w życiu kulturalnym lokalnego środowiska. W konkursie udział wzięło aż 68 uczestników w wieku od 5 do 10 lat, którzy przygotowali recytowane i śpiewane utwory tematyczne związane z dniem Matki. Nasze Przedszkole reprezentowały: Roksana Diektiarenko, Izabela Durlak, Lena Piórek oraz Martyna Szpyt. Dziewczynki przepięknie zaśpiewały piosenkę pt. "Mama Królowa" z repertuaru Arki Noego. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy. Dziękujemy naszym małym artystkom za wpaniały, żywiołowy występ, gratulujemy odwagi. Słowa wdzięczności składamy także rodzicom za zaangażowanie i znakomite przygotowanie dziewczynek.