dsc066991 czerwca jak co roku nasze przedszkole hucznie uczciło Dzień Dziecka. Panie  nauczycielki zamieniły się tego dnia w kolorowe Klauny i zaprosiły wszystkie "Krasnale", mniejsze i większe do zabaw na świeżym powietrzu. Zaczęło się tajemniczo, gdyż pojawiła się atrakcyjna kostka, a w niej ukryte zadania. Dzieci miały możliwość odnalezienia skrzyni ze skarbem wykonując siedem zadań sprawnościowych, a były to: tańce, rzuty do celu, chodzenie po wskazanym torze i slalomy na torze przeszkód. Po wykonaniu wszystkich zadań udało odnaleźć się skrzynie pełną pamiątkowych Dyplomów i słodyczy dla każdego dziecka. W tym dniu nauczycielki zorganizowały także ,,bufet szwedzki’’, na którym było mnóstwo kolorowych, przepysznych owoców i soków. Po takiej przekąsce oraz pysznym obiedzie, do dalszych zabaw i atrakcji zaprosiły ich kolorowe balony, w różnych kształtach i rozbrzmiewająca na całym placu zabaw wesoła dziecięca muzyka. Chętne dzieci pasjonujące się plastyką i techniką, realizowały swój talent wykonując piękne "Gniotki" z mąki i balonów. Inne miały możliwość pomalowania sobie twarzy. Bardzo dużym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyły się ogromne bańki mydlane i możliwość zamknięcia się w jednej z nich. Dzieci spędziły ten dzień na wesołej zabawie integrując się ze sobą w trakcie wspólnych gier, konkursów i zabaw tanecznych, a słońce świeciło nad Naszym Przedszkolem dla wszystkich dzieci, które bawiły się znakomicie, co było widać i słychać!