1W czerwcu 2016r. rozstrzygnięta została IV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt. „BEZPIECZNE PRZEDSZKOLAKI”, zorganizowanego przez WORD w Tarnobrzegu i pod patronatem Policji. Celem konkursu było wyrabianie umiejętności przewidywania skutków niewłaściwego zachowania się na drodze, popularyzowanie wśród dzieci znajomości przepisów ruchu drogowego, kształtowanie postaw społecznych: pomocy i odpowiedzialności za zdrowie i życie własne i innych oraz rozwijanie aktywności plastycznej. W konkursie w kategorii dzieci 6-letnich reprezentował nas zespół dziewczynek z najstarszej grupy krasnali: Dominika Miśko, Iza Durlak, Emilka Deptuch i Martyna Adamczyk. Dziewczynki za swoją wspaniałą pracę zostały wyróżnione. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! :)