dsc 061525 listopada to Światowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji w naszym Przedszkolu odbyła się uroczystość ku czci poczciwego, starego misia. Dzieci w tym dniu z wielką radością przyszły do przedszkola trzymając w ramionach pluszowego przyjaciela. Uroczystość rozpoczęliśmy od powitania Pluszowego Misia i odśpiewania mu 100 lat.  Po czym wszyscy z zaciekawieniem oglądnęli pouczające przedstawienie teatralne grupy starszaków pt. „Miś Uszatek”. Następnie przeszliśmy do wesołej i pełnej atrakcji zabaw z misiami, podczas których: w rytmie muzyki, dzieci tańczyły z misiami przyniesionymi z domu; śledziły tropy misia; skakały z misiami; podawały go tunelami górą, dołem i na chuście oraz oglądały bajkę o „Misiu uszatku”. Ten dzień wywołał u dzieci wiele uśmiechów i  radości. Miś jest bardzo ważny dla każdego dziecka. Można go przytulić, a nawet zwierzyć mu się z sekretów. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.