15750200 1230122197034067 1575247968 nDnia 5 grudnia, czyli w dniu odwiedzin Mikołaja w naszym przedszkolu została otwarta nowa sala zabaw. Sala powstała z myślą o naszych wychowankach. Nasze "Krasnale" mogą tu miło i aktywnie spędzać czas pod okiem swoich Pań. Dzieci mogą korzystać z domku, małego aneksu kuchennego - odpowiednio wyposażonego, „mega” klocków, tunelu „Gąsienicy”, klocków, zestawu autek, ale i zbudować tor oraz pojeździć pociągami. Najbardziej ucieszyły dzieci dwa duże autka, którymi mogą jeździć po całej sali. Zabawy na Sali będą wspomagały harmonijny rozwój dzieci. Ta niespodzianka sprawiła naszym  milusińskim wiele radości, co można zobaczyć na załączonych zdjęciach w fotogalerii :)