2017 marzec kapturek24 marca 2017r. dzieci obejrzały przedstawienie pt. "Czerwony Kapturek"- adaptację baśni Jana Brzechwy, odegraną przez uczniów Zespołu Placówek Oświatowych w Nowej Dębie. Była to pełna zaskakujących i humorystycznych akcji sztuka. Wszystkie nasze „Krasnale” z radością śledziły losy Czerwonego Kapturka i  kibicowały leśniczemu.  Dzieci z pewnością zapamiętają przesłanie baśni, jakim jest przestroga przed zbyt pochopnym nawiązywaniem znajomości. Po przedstawieniu dzieci mogły podejść i porozmawiać z młodymi aktorami oraz zaglądnąć do chatki babci. Największym zainteresowaniem cieszył się Czerwony Kapturek i wilk, którego dzieci z wielką radością przytulały. Spektakl bardzo się podobał, o czym świadczą długo nie kończące się owacje dzieci :)