01 65Dnia 12 kwietnia 2017 roku na sali fioletowej odbyły się wielkanocne zajęcia otwarte dla rodziców. Tego dnia starszaki bawiły się wspólnie ze swoimi rodzicami, układając puzzle prezentujące symbole i zwyczaje Świąt Wielkanocnych oraz brały udział w konkurencjach i zabawach ruchowych. Udział w takich wspólnych zabawach w przedszkolu pozwalił rodzicom poznać wszelkie aspekty życia przedszkolnego, poobserwować swoje dziecko podczas zajęć wśród rówieśników, ukazać jego umiejętności oraz zasób wiadomości. Na zakończenie zajęć dzieci z rodzicami wykonały piękne prace plastyczne pt. „Koszyczek wielkanocny”, a Panie obdarowały wszystkich kolorową pisanką. Radości dzieci tego dnia nie było końca :)