dsc07144Dnia 26. 10. 2017r. nasze przedszkolaki  ze starszych grup, czyli Żabki i Zajączki wybrały się wraz z wychowawczyniami na wycieczkę do Fly Parku w Rzeszowie. Jest to największy na Podkarpaciu park trampolin rozbudowany o osiem stref tematycznych, z różnorodnymi trampolinami, basenem z gąbkami, wielką poduchą pneumatyczną, ścianką wspinaczkową i wieloma innymi atrakcjami.

Gdy tylko dotarliśmy na miejsce udaliśmy się do szatni, gdzie przebraliśmy się, nie zapominając o koszulkach rozpoznawczych naszego przedszkola i skarpetkach antypoślizgowych. Na samym początku dzieci oglądnęły film instruktażowy o prawidłowym i bezpiecznym sposobie korzystania z Parku Trampolin. Następnie instruktorzy poprowadzili krótką rozgrzewkę. Potem mogliśmy korzystać ze wszystkich atrakcji Fly Parku, oczywiście pamiętając o bezpieczeństwie. Dzieci cieszyły skoki i te małe i te duże, a największą popularnością cieszyły się baseny wypełnione gąbkami i wielka poducha pneumatyczna, na którą skakało się niemal jak na chmurę. Skoczna i wesoła atmosfera udzielała się nawet Paniom. Jest to miejsce w którym można bardzo miło spędzić czas na skocznej zabawie. Po intensywnych ćwiczeniach dzieci poczuły głód, więc udaliśmy się na małe co nieco do MacDonalda, co było dla nich duża frajdą. Pogoda i dobry humor dopisywał wszystkim uczestnikom. Była to bardzo udana wycieczka, która z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci  :)