dsc 033410 kwietnia 2018 roku odbyły się zajęcia otwarte u Pszczółek promujące zdrowy styl życia pt. „Mamo, tato popatrz na mnie i rób to co ja!” Tego dnia do Przedszkola Krasnal przybyli rodzice dzieci z sali różowej ubrani na sportowo, a dzieci z paniami również  przebrani  czekali nich na auli. Panie zaprosiły wszystkich do wspólnych sportowych zabaw, takich jak: „Głowa , ramiona…”, tory przeszkód, zabawy z piłką, „Człowiek do człowieka”, „Gdzie jest moje dziecko?”, przeciąganie liny oraz zabawy taneczne i zabawy z chustą.  Zajęcia takie jak te,  umożliwiają rodzicom obserwowanie swojego dziecka w czasie zabaw i zajęć w grupie rówieśniczej.  Był to dzień pełen uśmiechu i radości wywołanej wspólna zabawą dzieci ze swoimi  rodzicami.