dsc0632Starsze grupy: 5 i 6-latki wystąpiły 22 listopada w sali widowiskowej SOK w Nowej Dębie biorąc udział w przeglądzie „Roztańczone przedszkolaki”. Impreza ta miała na celu wymianę pomysłów i doświadczeń w zakresie upowszechniania kultury tanecznej wśród dzieci, kształcenie twórczego i aktywnego modelu osobowości dziecka, integrację dzieci przez taniec. Grupa Żabek zatańczyła dwa tańce - taniec chust – patriotyczny i „Polkę”. Jeżyki zatańczyły także dwa tańce w tym „Krakowiaka.” Trzecią grupa występującą na scenie, czyli Motylki także pięknie zatańczyła dwa tańce, w  tym „Zasiali górale”. Dzieci swym występem i strojami chciały podkreślić 100 rocznicę odzyskania przez Polskę NIEPODLEGŁOŚCI. Po występie, dzieci otrzymały pyszne zdrowe jabłka i po jednej zabawce na swoje sale. Gratulujemy pięknych występów i życzymy dalszych sukcesów naszym KRASNALOM :)