img 20181123 093639

Dzień Pluszowego Misia obchodzony jest 25 listopada. Jest to bardzo sympatyczna i coraz powszechniej obchodzona na całym świecie uroczystość, a jej data wcale nie jest przypadkowa, bo związana jest z wydarzeniem jakim było pojawienie się na świecie pierwszego pluszowego misia – nazwanego wtedy Teddy Bear. W naszym przedszkolu tego roku to najmłodsze Krasnale z grup Skrzatów, Biedronek i Zajączków obchodziły ten dzień 23 listopada. Dzieci tańczyły, śpiewały i świetnie się bawiły szukając gościa, jakim był duży MIŚ. Potem pięknie się gimnastykowały ze swoimi misiami pluszowymi, układały puzzle i nauczyły pięknego krótkiego wierszyka o misiu. Nie obyło się także bez zabaw z ulubionymi kolorowymi chustami. Był to dzień pełen atrakcji i radości dzieci, zwłaszcza że tego dnia, toważyszył im w tej zabawie ich ulubiony pluszowy miś :)