All for Joomla All for Webmasters

 2019 wielkanoc    Tego roku Żabki na spotkanie z rodzicami podczas zajęć otwartych przygotowały z Paniami przedstawienie pt. „Wielkanocna niespodzianka”. Długo je ćwiczyły i ukrywały przed rodzicami w tajemnicy. Sprawiło to wiele radości naszym najstarszym Krasnalom. Po części artystycznej obyły się wspólne zabawy i praca plastyczna. Przedszkolaki były bardzo zadowolone, że mogą pracować razem z rodzicami. Natomiast rodzice mieli możliwość obserwowania swojego dziecka w czasie zajęć i zabaw w grupie rówieśniczej.                                                           Żabki zrobiły także „Wielkanocną niespodziankę” wszystkim naszym przedszkolakom i odegrały to wspaniałe przedstawienie ponownie kolejnego dnia. Miało ono na celu przybliżenie dzieciom tradycji Świąt Wielkanocnych. Uśmiech na twarzach wszystkich uczestników zajęć otwartych i przedstawienia wskazywał na zadowolenie i już można było poczuć atmosferę zbliżających się Świąt Wielkanocnych.

Życzymy Wszystkim Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, 
przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością.  
Radosnego, wiosennego nastroju,    
serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół   
oraz wesołego "Alleluja"  :)