dsc 0197        18 czerwca 2019roku,  to był bardzo wyjątkowy dzień dla wszystkich starszaków. Tego dnia odbyło się uroczyste pożegnanie dzieci z grup Jeżyków i Żabek, które w tym roku we wrześniu odchodzą do szkoły. Dzieci wspaniale zaprezentowały program artystyczny przygotowany wcześniej przez panie nauczycielki ze starszych grup. Były wierszyki, piosenki i tańce - emocji nie brakowało!  Pani Dyrektor, przedszkolaki, nauczyciele i rodzice byli dumni i bardzo wzruszeni z przyszłych absolwentów Przedszkola KRASNAL. Na zakończenie Starszaki otrzymały pamiątkowy dyplomy oraz drobne upominki. Rodzice pełni wdzięczności, obdarowali Panie kwiatami i pięknymi słowami uznania.
Z wielkim żalem żegnamy Starszaki i życzymy powodzenia i samych sukcesów  w szkole.