All for Joomla All for Webmasters

dsc 0732Dzień Babci i Dziadka jest dniem niezwykłym, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. W ostatni tydzień stycznia i pierwszy lutego w naszym przedszkolu obchodziliśmy we wszystkich grupach Dzień Babci i Dziadka.   W pięknie udekorowanej auli, kolejno każdego dnia wystąpiły przedszkolaki z grup: Żabki, Słoneczka, Skrzaty, Zajączki, Jeżyki, Motylki, Pszczółki i Biedronki. Krasnale przedstawiły program przygotowany na tę okazję występ artystyczny. Były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane ze Świętem Babci i Dziadka. Goście obejrzeli także piękne pokazy taneczne w wykonaniu dzieci. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Następnie dzieci obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, a Panie zaprosily na słodki poczęstunek.