2020 12 7 mikolajŚwięty Mikołaju
Na Ciebie czekamy
Przez okno zmarznięte
Ciągle wyglądamy

Przyjdź do nas w gościnę
Szczerze zapraszamy
Wierszyk Ci powiemy
Piosenkę zaśpiewamy!

Wizyta świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z  najbardziej oczekiwanych  przez dzieci dni  w roku. Przygotowują się do niego  starannie. Każda grupa wykonała bardzo ciekawe prace plastyczne płaskie. Krasnale przygotowały także piosenkę lub wiersz, aby  przywitać gościa i podziękować mu za prezenty. Nadszedł wreszcie ten długo oczekiwany dzień – 7 grudnia 2020r.  Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków. Święty Mikołaj nie zawiódł  dzieci i nie kazał długo na siebie czekać, odwiedziła każdą grupę, słuchał piosenek i wierszy oraz tańczył i wręczył dzieciom upragnione prezenty. Następnie każde dziecko mogło zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem, które będą wspaniałą pamiątką tego spotkania.

Żabki dla Mikołaja:

Pszczółki dla Mikołaja: