5Tegoroczny Dzień Babci i Dziadka był dla wszystkich dniem wyjątkowym, innym od wszystkich dotychczasowych dni w przedszkolu. W lutym 2021r. odbyły sie bowiem w każdej grupie, nagrania przedstawień  dla babć i dziadków. Dzieci wiedziały, że nie można zaprosić  bliskich do przedszkola, ale mimo to chętnie przygotowywały się do występów. Wreszcie kiedy nadszedł ten dzień, kamery poszły w ruch i wszystkie grupy stanęły na wysokości zadania. Przedszkolaki zachowały sie jak prawdziwi aktorzy na prawdziwych scenach. Filmy z nagraniami występów już są rozsyłane. Z pewnością przyniosły wiele radości i wycisnęły niejedną łzę wzruszenia!  100lat i wszystkiego dobrego kochani!   Miłego oglądania  i niezapomnianych wrażeń życzymy :)