All for Joomla All for Webmasters

2021 11 dzien kundelka27 października 2021r. do grupy „Słoneczek” zawitał wraz z opiekunem czworonożny gość - Balbina. Były to wyjątkowe zajęcia, podczas których przedszkolaki poznały zasady bezpiecznego kontaktu z psami, a także oswajały się z ich obecnością. Dzieci przełamywały swój lęk przed czworonogami, głaskały, przytulały, sprawdzały jaką pies ma sierść, mogły poczuć bicie serca, obejrzeć łapy i uszy, a nawet pobawić się z nim zabawkami dedykowane psom. Była to miła forma spędzenia czasu, ale także nauka. Nasz wyjątkowy gość wykazał się dużą cierpliwością do naszych średniaków, a także posłusznie stosował się do wykonywanych poleceń. Wizyta psa w grupie słoneczek wniosła wiele nowych doświadczeń w życie naszej grupy przedszkolnej.

Tego dnia również w naszej grupie zorganizowana została również zbiórka karmy, konserw, dla kotów i psów z przytuliska w Nowej Dębie. Dziękujemy rodzicom i dzieciom z Grupy „Słoneczka” za kolejne wsparcie naszego nowodębskiego przytuliska.