2022 wycieczka16 maja 2022r. "Krasnale" małe i duże udały się autokarami na wycieczkę do zagrody edukacyjnej "Ranczo" w Pstrągowej. Pobyt w zagrodzie był pełen atrakcji: zwiedzliśmy mini ZOO, gdzie dzieci spcerowały wśród sarenek i karmiły oraz głaskały oswojone zwierzęta np. owce, wielbłąda i kucyki. Odwiedziliśmy także indiański namiot Tipi, tor pontonowy i Park linowy "Małpi Gaj". Zjedliśmy pyszny obiad, aby nabrać sił na kolejne atrakcje, jakimi było zwiedzenie tradycyjnego gospodarstwa rolnego, a w nim krowy, konie, kaczki, kury itp. Na koniec dzieci skorzystały z atrakcji na placu zabaw i obserwowały karmienie ryb w stawie. Był to niesamowity dzień pełen radości dzieci i z pewnością na długo pozastanie w ich pamięci :)