Wydarzenia

Nasze Żabki wzięły udział w IV edycji akcji edukacyjnej "Od ziarna aż po plon" prowadzonej przez Zakłady Chemiczne "Siarkopol" przy współpracy z Centrum Dietetycznym Nutri Vita, wykonując pracę konkursową o tematyce "Zdrowo żyj i wodę pij".

Trzymajcie za NAS mocno kciuki :)

Fotorelacja już na naszej stronie w galerii, a tu film z zajęć i przygotowania plakatu:

26 kwietnia 2024r. odbył się występ Żabek z okazji Święta Konstytucji 3 maja. Starszaki przedstawiły w krótkim występie jak i dlaczego doszło do uchwalenia konstytucji 3 maja. Pięknie śpiewały piosenki "3 maj" i "Witaj majowa jutrzenko". Wszystkie Krasnale z naszego przedszkola z zaciekawieniem oglądały i słuchały występu. Z pewnościa wiedza na temat konstytucji na długo pozostanie w pamięci dzieci :)

25 kwietnia 2024r. odwiedził nasze przedszkole "Teatr z Uśmiechem", który wystawił spektakl pt. "Rajski Ptak". Spektakl był bardzo ciekawy i wesoły, a aktorzy zapraszali do wspólnego występu dzieci. O tym, że teatrzyk się podobał świadczą bardzo głośne brawa dzieci, które było słychać na koniec występu :)

22 marca 2024 roku wszystkie "Krasnale" powitały Wiosnę. Tego dnia już od rana panowało wielkie zamieszanie, bo wreszcie nadszedł długo wyczekiwany pierwszy dzień wiosny. Wszystkie przedszkolaki ubrały się wręcz tęczowo. Pani Wiosna najpierw odwiedziła i bawiła się z naszymi maluszkami. Następnie starsze "Krasnale" biorąc udział w poszukiwaniach oznak wiosny dotarły na aulę, gdzie juz czekał na nich Bocian. Starszaki odczytały zakodowane hasło: WIOSNA i to stało się zaproszeniem dla Pani Wiosny do wspólnych zabaw. Były tańce, zagadki i moc atrakcyjnych zabaw. Mamy nadzieję, że starania naszych przedszkolaków sprawiły, że wiosna zagości u nas już na dobre.