All for Joomla All for Webmasters

 dsc 0800aa kopia   Przybycie wiosny  jest  doskonałą  okazją  do  tego,  by  uzmysłowić  dzieciom, jak  wielkie  bogactwo  niesie  ze  sobą  budząca  się  do  życia  przyroda. W naszym  przedszkolu  przygotowania  do powitania  wiosny  zaczęły  się  od zmiany dekoracji przedszkola  z  zimowej  na  wiosenną. W  salach  zazieleniły  się  kąciki  przyrody.  Nie  zabrakło  również  prac  plastycznych,  dotyczących  pierwszych  zwiastunów  wiosny.

   Witając wiosnę,  21  marca  wszystkie panie zorganizowały  w  przedszkolu  krótką inscenizację o budzeniu się przyrody i zwierząt na Wiosnę. Każde  dziecko  w  tym  dniu  miało strój w barwach wiosennych. Po przedstawieniu wszystkie   przedszkolaki  wraz  ze  swoimi  paniami  zebrały  się , żeby  wspólnie  bawić się, tańczyć i śpiewać z Panią  Wiosną. Z kolei Pani  Wiosna oznajmiła  dzieciom, że  od  dziś  zaczyna  swoje  panowanie  w  przyrodzie  i  w  pogodzie,  i  zaprosiła  do dalszej wesołej zabawy.