dsc 079225 sierpnia 2023r. odbylo się w naszym przedszkolu spotkanie adaptacyjne. Nauczycielki przywitały dzieci zapraszając je do wspólnej zabawy. Następnie dzieci poznaly swój znaczek oraz mogły pobawić się w swoich przyszłych salach przedszkolnych. Dzieci uczestniczyły także w dogoterapi i poznały wspaniałego psa "Oreo". Następnie pokonywały tor preszkód i naśladowaly różne dźwięki na sensologopedii. Najwięcej radosci przyniosla dzieciom zabawa i eksperymentowanie na sensoplastyce. Podczas fantastycznej zabawy wszystkie te produkty wymieszane ze sobą, doskonale stymulowały wszystkie dziecięce zmysły. Można bylo sie pobrudzić i na robić kolorowego balaganu, a to tez jest bardzo dobra forma relaksu !!!