All for Joomla All for Webmasters

img202402071028117 lutego 2024 roku grupa Słoneczek i Żabek udała się autokarem na wycieczkę do Rzeszowa do KOSMOPARKU.  Wystawa Kosmopark, pozwoliła nam uczestniczyć w niezwykłej przygodzie, podczas której odkrywaliśmy tajemnice kosmosu. Ekspozycja łącząc elementy zwiedzania z edukacją i zabawą dała dzieciom jedyne w swoim rodzaju doświadczenia i moc niezapomnianych wrażeń. Dowiedzieliśmy się o psach, które polecily w kosmos, o znanych astronautach, o planetach układu słonecznego, widzieliśmy strój astronauty, makiety rakiet oraz odłamek meteorytu, z pomocą specjalnych butów doświadczylismy spaceru po Jowiszu, a za pomocą symulatorów i gogli - mogliśmy niemal dotknąć gwiazd. Następnie udaliśmy sie na pyszny obiad, a na koniec na świetną zabawę do "Fantazji".