dsc 0162Rozpoczęcie edukacji przedszkolnej jest momentem przełomowym w życiu małego dziecka. Jak co roku w naszym Przedszkolu „Krasnal” odbywają się zajęcia adaptacyjne dla nowych przedszkolaków, aby pomóc dzieciom i ich rodzicom zminimalizować stres i obawy związane z pierwszymi dniami pobytu w przedszkolu. W tym roku I spotkanie adaptacyjne odbyło się 25 sierpnia. Tego dnia przyszłych „Krasnali” powitały postacie z bajki, a był to nikt inny jak nasze panie nauczycielki. Spotkanie rozpoczęło się występem teatralnym pt. „Czerwony Kapturek”, czyli  bajką doskonale znaną dzieciom -  lecz nieco odmienioną. Wszyscy z zainteresowaniem obserwowali losy Czerwonego Kapturka. Na koniec dzieci bawiły się zabawkami w swojej przyszłej sali, natomiast rodzice wysłuchali informacji dotyczących adaptacji dziecka do przedszkola.