dsc 0006    Moment przekroczenia przez dziecko progu przedszkola jest niewątpliwie ważnym wydarzeniem w życiu całej rodziny, dlatego też warto się do tego odpowiednio przygotować. W celu ułatwienia zarówno dzieciom jak i ich rodzicom tych nie łatwych pierwszych dni w przedszkolu, nauczyciele przygotowali dwa spotkania adaptacyjne. Podczas pierwszego spotkania, które  odbyło się 30 sierpnia 2019r., nauczycie wystąpili w zabawnym przedstawieniu pt. „Rzepka”, które wywołało wiele uśmiechu na twarzach wszystkich. Następnie dzieci zapoznały się z nową salą, gdzie chętnie się bawiły, a ich rodzice wysłuchali najistotniejszych informacji dotyczących przebiegu okresu adaptacji dzieci do przedszkola.