2022 zakonczenie22 czerwca 2022 roku odbyła się wyjątkowa uroczystość pożegnania przedszkola przez starszaki. Biedronki i Skrzaty żegnały się ze swoimi paniami, personelem, a także z kolegami i koleżankami.

Przedszkolaki poprzez przedstawienie o podróżach po świecie oraz wiersze, piosenki i tańce dziękowały wszystkim nauczycielom i pracownikom za wspólnie spędzony czas, przekazaną wiedzę i umiejętności. Po części artystycznej Pani dyrektor wręczyła dyplomy ukończenia przedszkola oraz upominki. Nie obyło się bez licznych podziękowań i wzruszeń.

Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, aby rozpocząć po wakacjach naukę w szkole. Życzymy Wam samych sukcesów na dalszej drodze edukacji  :)